İstanbul Geneli Hurdacı

hurda bakır alımı

İstanbul Geneli Hurdacı

İstanbul Hurdacısı Olarak Hizmetinizdeyiz (İstanbul Hurdacı )

İstanbul hurdacısı Munzur Metal olarak İstanbul geneline senelerini vermiş,  Anadolu ve Avrupa yakası genelinde her gün faaliyetlerine aralıksız devam eden, hurdacılık sektörüne yön veren başarılı firmalar arasında bulunmaktayız. Seneler boyunca sektörde edinmiş olduğumuz tecrübelerimiz doğrultusunda hurda demir, hurda bakır, hurda alüminyum, hurda krom, hurda çinko, hurda zamak, hurda kablo alımlarını İstanbul’un her bir bölgesinden yüksek tonajlarda satın almaktayız.

İstanbul hurdacısı olarak hizmet alanımızda bireysel ve Kurumsal müşterilerimiz bulunmaktadır. Kurumsal müşterilerimizden birçoğu ile uzun seneler sürecek sözleşmeler imzalamaktayız. Yüksek tonajlı hurda alımlarımızı genellikle kurumsal müşterilerimizden sağlamaktayız. Munzur Metal olarak elinizde yer alan hurda atıkların resimlerini whatsApp aracılığı ile bize gönderip siz değerli müşterilerimiz için en yüksek hurda fiyatlarını sizlere sunmamız adına bizimle öncelikli olarak iletişim sağlayabilirsiniz.

İstanbul hurdacı firması olarak sürdürmüş olduğumuz faaliyetlerin genelini tüm İstanbul ilçelerine uygulamaktayız. Firmamızın araç gereç parkuru geniş olduğundan dolayı aynı gün içerisinde birçok bölgeden yüksek tonajlı hurda alımları gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca firmamızdan talepte bulunmanız durumunda alanında nitelikli, senelerini hurdacılık sektörüne adamış değerli ekip arkadaşlarımızı keşif için adresinize yönlendirmekteyiz.

istanbul hurdacıHurdacı Olarak İstanbul Genelinde Hızlı Çözüm Sağlıyoruz (Hurdacı İstanbul)

Hurdacı İstanbul olarak İstanbul geneli süreçlerimizde Munzur Metal’e bağlı alanında nitelikli ekip arkadaşlarımız adresinize keşif için geldiğinde, karşılıklı anlaşmaya varılması sonucunda atık hurdalarınızın gerekli tartım işlemlerini gerçekleştirerek, hurdalarınızın kg değerine göre tarafınıza ödenmesi gereken hurda ücretini nakit olarak adresinizde siz değerli müşterilerimize sağlamaktadır.

Munzur Metal olarak İstanbul geneli hurdacı hizmetiyle ilgili süreçlerimizde hurdacı firmaları arasında kurumsal bir duruma gelmiş olan firmamız her çeşit hurdanın alım ve satımıyla ilgili Anadolu ve Avrupa yakası sınırları içerisinde yer alan tüm müşterilerine geniş araç filosu ile kusursuzca hizmet sağlamaktadır. Sektörde en hızlı hurdacılık hizmeti politikamızla aynı gün adresinize ulaşmakta, siz değerli müşterilerimizi atık ürünlerden kurtarmaktayız. Satın almış olduğumuz atık ürünleri kendi özel depolama alanında ayrıştırma işlemlerini gerçekleştirerek geri dönüşüm tesislerine teslimatını gerçekleştirmekteyiz.

Munzur Metal olarak hurdalarınızı metal borsasının günlük olarak belirlemiş olduğu güncel hurda fiyatları üzerinden siz değerli müşterilerimizden satın almaktayız. Karşılıklı olarak anlaşmaya varılması sonucunda da hurdalarınızı nakit olarak adresinizden aynı gün satın almaktayız.

Hurdacı olarak İstanbul genelinde müşterilerimizin tamamına en yüksek hurda fiyatları piyasa genelinden daha üst rakamlarda sunulmaktadır.  Biz firma olarak bir müşterimizle bir defa ticaret değil de senelerce sabit bir şekilde çalışmalar sürdürme hedefindeyiz. Bundan dolayı müşterilerimizin cebini de düşünüyoruz, fiyatlarımızı bu bağlamlara göre müşterilerimize sunuyoruz.

Firmamız Munzur Metal, maden ve Metal hurda çeşitlerinin yanında İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası genelinde bina yıkım işleri, fabrika söküm işleri, oksijenle kesim işleri, fabrika taşıma işleri gibi birçok sürecide profesyonel olarak sağlamaktadır. Siz de firmamızın profesyonel hurdacılık hizmetlerinden faydalanmak için hemen iletişime geçebilirsiniz.

hurdacı istanbulHurdacı Olarak İstanbul’da Neler Yapıyoruz?

Munzur Metal olarak geri dönüşümün sağlanması, İstanbul başta olmak üzere ülkemizin daha da yaşanılabilir bir ortamda kalması, atık ürünlerin doğaya atılmaması, doğada kanserojen maddelerin bulunmaması adına oldukça kutsal bir meslek olan hurdacı hizmetimizi dün olduğu gibi bugün de kusursuz olarak devam ettiriyor, bireysel ve Kurumsal müşterilerimizin her zaman yanında olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Munzur Metal olarak her çeşit hurda alım satım işlemleri son teknolojik özelliklere sahip geniş araç parkurumuzla İstanbul genelinden güncel metal borsası fiyatları üzerinden satın alınmaktadır. Firmamız her çeşit demir hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası, krom hurdası, zamak hurdası, çinko hurdası, kurşun hurdası, kablo hurdası çeşidini yüksek tonajlarda bireysel ve Kurumsal müşterilerinin adreslerinden nakit olarak satın almaktadır.

Firmamız hurda alan firmalar arasında yüksek hurda fiyatlarıyla sıkça hurdacılık sektöründe gündeme gelmektedir. Doğanın yaşanılabilir bir halde olması, içimize temiz bir oksijen çekebilmek adına var gücümüzle sektöre hizmet sağlıyoruz. Siz de elinizde bulunan atık duruma gelen ürünleri geri dönüşüme kazandırmak için hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Sektörde yaygın olarak bireysel ve Kurumsal müşterilerimize aralıksız hizmet sağlamaktayız. Evinize, iş yerinize, adresinize en yakın hurdacı firması olarak hemen yüksek hurda fiyatları teklifleri alın.

Ayrıca İstanbul genelinden en yakın hurdacı numarası rehberinizde halen yoksa firmamızın irtibat numaralarını rehberinize hemen ekleyebilirsiniz. Firmamız Anadolu yakasında yer alan Maltepe, Tuzla, Pendik, Kadıköy, Ümraniye, Şile, Pendik, Kartal geneline hizmet sağlamaktadır. Ayrıca Avrupa yakasında yer alan Çatalca, Büyükçekmece, Silivri, Beylikdüzü, Arnavutköy, Hadımköy, Avcılar, Başakşehir, Küçükçekmece, Şişli, Mecidiyeköy geneline de hizmetlerini sunmaktadır. Hurdacı olarak günün 7/24 saati bizlerden hemen teklif alabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Call Now ButtonHemen Bizi Arayın